OTÁZKA TÝDNE pro Mgr. Denisu Višňovskou, zástupce exkluzivního prodejce projektu Arcus City, partnera realitní společnosti LEXXUS NORTON

 • OTÁZKA TÝDNE pro Mgr. Denisu Višňovskou, zástupce exkluzivního prodejce projektu Arcus City, partnera realitní společnosti LEXXUS NORTON
  Minulý měsíc v červnu byl zahájen prodej 100 bytů I. etapy výstavby rezidenčního areálu Arcus City mezinárodně ostřílené rakouské developerské společnosti UBM Development Czechia, s. r. o. (dříve také UBM Bohemia, s. r. o.), která je více jak 20 let činná na českém bytovém trhu. Připomeňme z jejich realizací na našem trhu bydlení takové projekty, jakými jsou Rezidence Zvonařka v Praze 2, multifunkční centrum Anděl City na Smíchově nebo Apartmány Medvědín ve Špindlerově Mlýně. Nový obytný areál Arcus City těží z výtečné dostupnosti stanice metra trasy B Stodůlky (díky autobusové zastávce přímo v areálu to budou jen dvě minuty jízdy) a širokého zázemí občanské vybavenosti sídliště ve Stodůlkách, aniž by však byl nový obytný komplex jeho součástí. Jak se tato unikátní poloha promítne do charakteru tohoto nového bydlení?

  UBM vytvoří v rámci projektu Arcus City na Praze 5 kvalitní bydlení střední třídy, kterého je v Praze dlouhodobě nedostatek. V první etapě právě pouští do prodeje 100 bytů o třech dispozicích. Více než polovina bytových jednotek bude ve velmi žádané velikosti 2 + kk. Zbytek nabídky tvoří rodinné byty 3 + kk a 4 + kk s terasami nabízejícími výhled do okolní zeleně a údolí Dalejského potoka.  Projekt Arcus city je výjimečný pro svou polohu. Nejen výborná dostupnost MHD, jak zmiňujete, ale i autem se místní do centra dostanou za pouhou čtvrt hodinu. Přímo v pěší vzdálenosti pak budou dostupné všechny důležité služby, jako je supermarket, lékárna, pošta, školka, škola nebo sportovní areály. Zázemí pro sport a odpočinek nabídne i okolní příroda.

  Za zmínku stojí i to, že developer kladl velký důraz na to, aby budoucí majitelé měli ve svých nových domovech nadstandardní soukromí. Součástí bytových domů jsou moderní a bezpečné výtahy a plynové centrální vytápění. U oken zasklených trojskly je zároveň připravena možnost využít elektricky ovládaných žaluzií, které nabídnou ochranu před sluncem. Veškeré stěny mezi bytovými jednotkami jsou zesílené a poskytují nadstandardní akustickou izolaci. Pro budoucí majitele bytů budou připraveny i podzemní garáže.


   
  SDÍLET
  Další podobné články